Privaatsuspoliitika

Aktsiaselts Viimsi Keevitus Küpsiste kasutamise tingimused

Versiooni kuupäev 20.06.2024

Käesolevad Aktsiaselts Viimsi Keevitus küpsiste kasutamise tingimused kirjeldavad, kuidas Viimsi Keevitus kasutab küpsiseid veebilehel www.viimsikeevitus.ee.

Isikuandmete vastutav töötleja

Aktsiaselts Viimsi Keevitus (registrikood 10041320)
Kaluri tee 13, Viimsi vald 74001, Eesti
E-post: viimsikeevitus@viimsikeevitus.ee

Mis on küpsised?

Tehnilises mõistes on küpsis lühike tekstifail, mille võrguserver salvestab veebilehekasutaja seadmesse. Sellisel moel saab Viimsi Keevitus koguda andmeid selle kohta, kuidas ja millal veebilehte kasutatakse ning millistest teistest veebilehtedest on kasutaja huvitatud.

Küpsiseid liigituvad:

a) sõltuvalt nende paigaldamise ajast:

ajutisteks- ehk sessiooniküpsisteks mis võimaldavad ühendada kasutaja tegevusi ühe ja sama veebilehitseja sirvimissessiooni jooksul ajutiselt ning kehtivad seega üksnes veebilehitseja sessiooni ajal ehk hetkest, mil kasutaja siseneb veebilehele kuni veebilehe sulgemiseni või kui kasutaja viimasest tegevusest veebilehel on möödunud 10 minutit. Pärast veebilehe külastust kustutatakse kõik sessiooniküpsised;
püsiküpsisteks mis salvestatakse kasutaja seadmesse püsivalt küpsises määratletud ajaks ning aktiveeritakse iga kord, kui kasutaja külastab veebilehte. Püsiküpsised ei kustu veebilehe sulgemisel ning need aktiveeritakse igal veebilehe külastamisel.

b) sõltuvalt nende kuuluvusest:

esimese osapoole küpsised mis pärinevad veebilehelt ning mille abil võidakse salvestada teavet, mida taaskasutatakse kasutaja järgmise veebilehe külastamise korral. Esimese osapoole küpsise paigaldaja, kes haldab külastatavat veebilehte, on vastutavaks töötlejaks andmekaitse regulatsiooni mõistes;
kolmanda osapoole küpsised mis pärinevad kolmandatelt osapooltelt (nt teiste veebilehtede reklaamidelt), mis asuvad kasutaja poolt külastataval veebilehel. Andmekaitse regulatsiooni mõistes on kolmanda osapoole küpsise puhul vastutavaks töötlejaks isik, kes ei ole külastatava veebilehe haldaja.

Sellel veebilehel võidakse kasutada sisu muudelt veebilehtedelt (näiteks Google Maps) või kasutamisel võidakse kasutaja suunata muudele veebilehtedele, mis võivad kasutada oma küpsiseid. Meil ei ole kontrolli küpsiste paigutamise üle teiste veebilehtede poolt, isegi kui kasutaja suunatakse nende juurde sellelt veebilehelt.

Kolmandate osapoolte teenused andmete kogumisel toimivad vastavalt nende tingimustele.

Google privaatsustingimustega on võimailik tutvuda siin: https://policies.google.com/technologies/ads?hl=en-US.

c) sõltuvalt nende kasutamise eesmärgist:

rangelt vajalikud küpsised võimaldavad kasutada veebilehe funktsioone ja jätta meelde veebilehel sisestatud teavet ka siis, kui kasutaja liigub sessiooni ajal muudel veebilehtedel. Ilma nimetatud küpsisteta ei ole veebilehe teenuste pakkumine võimalik. Rangelt vajalikud küpsised ei kogu turunduslikul eesmärgil teavet ega jäta meelde, milliseid lehti internetis vaadatakse;
statistilised küpsised koguvad teavet veebilehe kasutuse kohta ja aitavad parendada veebilehe toimimist ja seeläbi kliendikogemust. Statistilised küpsised ei kogu teavet isiku kohta ja kogutud teave on anonüümne;
funktsionaalsus-küpsised jätavad meelde kasutaja valikud veebilehel ja pakuvad täiustatud ja isiklikumaid funktsioone;
reklaami- ehk turundusküpsised aitavad jälgida, milliseid veebilehti kasutaja külastab ning mille tulemusena on võimalik kuvada kasutajale internetis asjakohaseid ja huvipakkuvaid reklaame.

Milliseid küpsiseid Viimsi Keevitus kasutab?

Viimsi Keevitus kasutab oma veebilehel Google Analytics’i küpsiseid. Kogutud andmeid kasutatakse veebilehekülje toimimise ja kasutajakogemuse parandamiseks ja kasutusstatistika koostamiseks. Küpsiseid võidakse kasutada ka pakkumiste ja reklaamide asjakohasemaks muutmiseks ja sihtimiseks. Küpsised koguvad anonüümset teavet näiteks veebilehe külastajate arvu, IP-aadressi, veebilehe külastuste aja, koha ja sageduse kohta.

Viimsi Keevitus kasutab küpsiseid mis:

  1. võimaldavad ära tunda kasutaja veebilehitseja ja pakkuda seeläbi turvalisemat veebilehe kasutamist, vältides vajadust ühe sessiooni jooksul mitu korda sisse logida;
  2. aitavad luua parimat kasutuskogemust;
  3. annavad teavet selle kohta, kuidas ja kui tihti veebilehte külastatakse, millised on kasutajarühmad ja milliseid otsingutööriistu kasutatakse;
  4. aitavad välja arendada kasutaja vajadustele kõige paremini vastavaid pakkumusi.

Küpsiste loetelu ja nõusoleku haldamine

Konkreetsed küpsised, kehtivusaeg ja nende paigaldajad on välja toodud Viimsi Keevitus küpsiste teavituslehel, mis võimaldab kasutajal hallata küpsiste kasutamist ehk vastavalt oma soovile lubada või keelata küpsiste kasutamist. Nimetatud küpsiste teavituslehe saate avada, kui klikite kodulehe all vasakus nurgas olevat ikooni.

Samas juhime tähelepanu, et kui kasutaja on otsustanud küpsiste kasutamisest loobuda, ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid või teenused korrektselt toimida.

Küpsiste kohta saab täiendavat teavet veebilehelt: https://allaboutcookies.org/

© AS Viimsi Keevitus. 2020 | Veevarustuse ja kanalisatsiooni välis- ja sisevõrgud. Sisemised küttesüsteemid