Küttesüsteemide ehitus

Tänapäeval eeldame, et meie kortereid teenindavad kvaliteetsed küttesüsteemid, mis pakuvad kodusoojust ka kõige külmematel ilmadel. Jahedas kodus kolme kampsuniga külmetamine on õnneks jäänud eelmisesse sajandisse ning täna eeldame kõik, et meie kodud on soojad ja hästi köetud. Kusjuures paljud meist eelistavad seda soojust saada ilma suurema omapoolse pingutuseta. Selleks, et kodus oleks soe ja hea olla peavad olema keskküttesüsteemid professionaalselt projekteeritud ja ehitatud. Viimsi keevitus pakub kvaliteetseid küttesüsteeme peamiselt vee soojendamise põhimõttel.

Aitame klientidel leida optimaalse lahenduse küttesüsteemi valikul ning teeme ka tasuvusarvestusi. Tunneme kõiki levinumaid küttesüsteeme ning oskame neid nii ehitada kui projekteerida. Põhilised küttesüsteemidega seotud teenused:

  • Küttetrassi rajamine (välistrassid)
  • Küttesüsteemide rajamine
  • Katlamajade ehitus
  • Vesi-põrandakütte ehitus
  • Soojussõlmede rajamine

Oleme keskküttetrasse rajanud nii tööstushoonetesse kui ka mitmetele suurematele ja väiksematele kortermajadele. Kui teil on vaja keskkütte jaoks välistrassi rajada, siis leiame, et oleme teile õigeks partneriks.

Küttesüsteem on seadmete kogum, mis aitab tuppa tuua nii sooja vee kui ka toasoojuse. Tavaliselt koosneb see trassidest ja katlast, mis soe vesi jõuab segistisse ja duširuumi ning teist trassi pidi radiaatoritesse, mis soojendavad õhku. Katlad, mis vett soojendavad võivad töötada väga erinevatel kütustel alates puidust kuni gaasini välja.

Katlamajade ehitus algab teie vajaduste väljaselgitamisest. Sellele järgneb projekteerimine ja siis juba konkreetne ehitud nii, et katlamaja oleks võimalikult töökindel ja ohutu ning ei vajaks pidevat tähelepanu ja hooldust. Oleme katlamaju rajanud nii ettevõtetele kui kortermajadele ning teame kogemusest, milliseid katlamaju ühele või teisele kliendile pakkuda.

© AS Viimsi Keevitus. 2020 | Veevarustuse ja kanalisatsiooni välis- ja sisevõrgud. Sisemised küttesüsteemid