Vee- ja kanalisatsiooni välisvõrkude ehitus

Peame loomulikuks, et vesi tuleb kraanist ning reovesi voolab kanalisatsiooni. Keskkonnahoidu tähtsustavas maailmas on oluline, et vee- ja kanalisatsiooni välisvõrkude ehitus oleks professionaalselt projekteeritud ja teostatud. Trasside ehitus on valdkond, milles ei tohiks kvaliteedi puhul silma kinni pigistada.

Välisvõrkude ehitus ja selle etapid:

 1.     Kaevatakse kaevik
 2.     Toru paigaldatakse
 3.     Toru kaetakse liiva, killustiku ning olemasoleva pinnasega
 4.     Vibreeritakse

Erinevate toetusprojektide abil on Eestis oma vee- ja kanalisatsioonivõrgud saanud enamik väiksemaid asulaid ning seda isegi vabariigi kaugemates nurkades. Mitmes paigas on välistrasside ehitus olnud AS-i Viimsi Keevitus teha.

Veetrassi rajamine on valdkond, milles omame laialdasi kogemusi – välistrasside ehitus on midagi sellist, mida oleme teostanud nii eraomanike kinnistute piires kui ka linnatänavatel ja muudel avalikel maadel.

Meie portfoolios on näiteks Narva piiripunkti välistrasside ehitus, mitmete Tallinna kortermajade välisvõrgud ning muudki. Samuti on olnud välisvõrkude ehitus meie vastutusvaldkonnaks nii pea- kui ka alltöövõtjana erinevate mahukate uusarenduste juures.

Välistrasside ehitus – selles oleme koostööd teinud Eesti suurimate arendus- ning ehitusettevõtetega, nagu:

 •         AS Nordecon
 •         AS Merko Ehitus
 •         OÜ Endover
 •         AS YIT Ehitus

Vee- ja kanalisatsioonivõrkude ehitus on võimaldanud koostööd ka suurte avalik-õiguslike partneritega, nagu:

 •         AS Narva Vesi
 •         AS Tallinna Vesi
 •         AS Haapsalu Veevärk
 •         AS Viimsi Vesi

AS-i Viimsi Keevitus palgal on seitse koos kogu vajamineva tehnikaga kolmeliikmelist brigaadi, kelle ülesandeks on veetrasside ehitus. Vajadusel saab alltöövõtu korras brigaadide hulka suurendada ning oleme valmis ka mahukaid objekte teenindama, mida oleme teinud nii erasektoris kui ka avalikus sektoris.

Lisaks välisvõrkude rajamisele on meie pakutava hulgas välisvõrkude projekteerimisteenus. Täieliku nimekirja meie poolt tehtud töödest, mille fookuses on olnud veetrassi ehitus, leiad siit.

 

Telli välistrasside ehitus meilt!

© AS Viimsi Keevitus. 2020 | Veevarustuse ja kanalisatsiooni välis- ja sisevõrgud. Sisemised küttesüsteemid