Veetorustiku paigaldus

Kuigi veetorude ajalugu ulatub enam kui kahe tuhande aasta taha, siis neid süsteeme ei anna tänapäevase veetorustiku mugavusega enam võrreldagi. Sealjuures on veetorustiku paigaldamine valdkond, milles meie oleme eksperdid. Tegeleme igasuguse mahu ja keerukusega kanalisatsiooni- ja veetorude ehitusega. Oleme seda teinud nii eramajadesse kui ka korterelamutesse ning samuti büroo- ning tootmishoonetesse. Torustiku paigaldus on teenus, mida pakume vastava hoone vajadustest lähtuvalt.

Kui majasisene veetorustik põhjustab probleeme, siis pöörduge julgelt meie poole, sest tegeleme ka olemasolevate vee ja kanalisatsiooni sisevõrkude renoveerimisega. Oleme sellist teenust pakkunud näiteks nii nõukogude ajal ehitatud koolidele ja lasteaedadele kui ka vanematele büroohoonetele.

Meie peamiste teenuste hulka kuuluvad:

  •                    Veetorude paigaldus
  •                    Kanalisatsiooni paigaldus

Lisaks sellele, et meie pädevusse kuulub vee- ja kanalisatsioonitorustiku paigaldus, omame kompetentsi ka projekteerimise alal. See tähendab, et kui veetorustiku paigaldamine või uuendamine on alles plaan, siis saame aidata teid kavandi koostamisel, et linna- või vallavalitsuselt kõikvõimalike lubade saamine oleks võimalikult ning võiksime ehitusega alustada.

Meie tehtud tööde, mille hulka kuulub ka veetorustiku paigaldamine,  nimekirja saad vaadata siit. Lisaküsimuste tekkimisel või hinnapakkumiseks helista meile otse või täida kontaktvorm.

Telli veetorustiku paigaldamine meilt!

© AS Viimsi Keevitus. 2020 | Veevarustuse ja kanalisatsiooni välis- ja sisevõrgud. Sisemised küttesüsteemid