Veetorustiku paigaldus

Me ei taha ega suudagi enam ette kujutada olukorda, kus vett peab kaevust ämbriga tooma ning kraanist tulev reovesi tuleb käsitsi kompostihunnikusse viia.

See tundub iidne, aga tegelikult oli selline praktika üsna levinud veel eelmisel sajandil. Kuigi veetorude ajalugu ulatub ajajärku, mis oli enne Kristuse sündi, siis neid süsteeme ei anna praeguse mugavusega enam võrreldagi.

Õnneks on leiutatud tänapäevane veetorustik! Ning meie oleme selles vallas eksperdid. Tegeleme igasuguse mahu ja keerukusega kanalisatsiooni- ja veetorude paigaldamisega ning oleme seda teinud nii eramajadesse kui korterelamutesse ning samuti büroo- ning tootmishoonetesse. Leiame kindlasti just teie vajadustele kõige paremini sobiva veetorustiku.

Kui majasisene veetorustik põhjustab probleeme, siis pöörduge julgelt meie poole, sest tegeleme olemasolevate vee ja kanalisatsiooni sisevõrkude renoveerimisega. Oleme sellist teenust pakkunud näiteks nõukogude ajal ehitatud koolidele ja lasteaedadele, aga ka vanematele büroohoonetele.

Meie peamiste teenuste hulka kuuluvad:

  • veetorustike paigaldamine
  • kanalisatsiooni ehitus

Lisaks vee- ja kanalisatsioonitorude paigaldamisele omame ka kompetentsi projekteerimise alal. See tähendab, et kui uute torude rajamine või uuendamine on alles plaan, siis saame aidata teid plaanide koostamisel, et linna või vallavalitsuselt saaks hõlpsasti kõikvõimalikud load ning saaksime ehitusega pihta hakata.

Meie tehtud tööde nimekirja saad vaadata siit. Lisaküsimuste tekkimisel või hinnapakkumiseks helista meile otse või täida kontaktvorm. Veetorustik telli meilt!

© AS Viimsi Keevitus. 2020 | Veevarustuse ja kanalisatsiooni välis- ja sisevõrgud. Sisemised küttesüsteemid